- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Анонс: 13 вересня відбудеться нарада щодо ключових напрямків реформування будівельної галузі в Україні

13 вересня 2018 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбудеться нарада щодо подальшого реформування сфери містобудування в Україні.

У заході також візьмуть участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, керівники органів держархбудконтролю на місцях.

Під час зустрічі буде обговорено питання ключових змін у державній політиці щодо розвитку будівельної галузі в Україні, впровадження європейських стандартів будівництва та імплементації нових ДБН, а також законодавчі ініціативи та нові управлінські інструменти ефективної реалізації функцій держархбудконтролю.

Місце проведення заходу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9

Початок: о 14:00

Обов’язкова акредитація ЗМІ до 12:00 13 вересня за телефоном: (044) 590 47 92/96 або ел.поштою press@minregion.gov.ua [1]