- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Забудовника на Чернігівщині оштрафовано на 130,5 тис грн. за недостовірні дані в декларації

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області скасована реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт та накладено штраф на замовника будівництва ТОВ «Проспект-сервіс» у розмірі 130, 5 тис грн.

Під час позапланової перевірки об’єкту «Реконструкція власних нежитлових приміщень підвалу для улаштування спортивно-оздоровчого комплексу та адміністративних приміщень» по пр. Перемоги, 89 у Чернігові були виявлені порушення містобудівного законодавства. Так, замовник облаштував два додаткові входи до приміщення на земельній ділянці загального користування, яка не перебуває у його власності. При цьому у декларації забудовник посилався на відсутність потреби у зазначенні інформації про земельну ділянку. Такі недостовірні дані стали підставою вважати об’єкт, який зводить ТОВ «Проспект-сервіс», самочинним будівництвом.

Зазначений випадок став третім протягом поточного року фактом виявлення недостовірності наведених даних у поданих до Інспекції деклараціях на об’єкти будівництва по Чернігівській області.