- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

На виробничій нараді ДАБІ підвели підсумки роботи за перше півріччя 2016 року

8 липня відбулась виробнича нарада Держархбудінспекції за участі Голови ДАБІ Олексія Кудрявцева, керівників департаментів та управлінь центрального апарату та керівництва територіальних підрозділів. На нараді учасники підвели підсумки роботи ДАБІ в першому півріччі 2016 року.

Зокрема, учасників наради проінформовано, що за вказаний період Держархбудіснпекція опрацювала 74,8 тис. дозвільні документи у сфері будівництва. З них, 22,5 тис. повідомлень, більше 22 тис. декларацій про початок виконання будівельних робіт, 29,7 тис. декларацій про готовність об’єктів до експлуатації, 230 дозволів на будівництво та 191 сертифікат готовності об’єкту.

Також учасників наради ознайомлено з результатами контрольно-інспекційної роботи ДАБІ в першому півріччі 2016 року. За цей період Держархбудінспекція провела 11,6 тис. перевірок об’єктів будівництва, виявила 3,8 тис. порушень містобудівного законодавства та оштрафувала порушників на загальну суму 120,1 млн. грн.

За підсумками ліцензійної роботи відзначено, що в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція видала 2,4 тис. ліцензії на ведення господарської діяльності у сфері будівництва. Найбільше їх видано в Києві (842), Дніпропетровській (286) та Київській областях (210).

За результатами виробничої наради Держархбудінспекції роботу двох територіальних органів ДАБІ визнано незадовільною.