- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

ДАБІ на Херсонщині проведено 8 позапланових перевірок на об’єктах підвищеної небезпеки АЗС та АЗГП

Управління Держархбудінспекції у Херсонській області бере активну участь у заходах з протидії нелегальному обігу пального, що були організовані у регіонах на виконання доручення Прем’єр-міністра України.

Так, у лютому територіальним органом ДАБІ проведено 8 позапланових перевірок на об’єктах підвищеної небезпеки – автозаправних станціях та автогазозаправних пунктах із залученням представників Головного Управління ДФС у Херсонській області, АРК та м. Севастополі.

За результатами заходів контролю було складено акти, протоколи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності та видано приписи про усунення порушень вимог містобудівного законодавства. Крім того, матеріали перевірки стали підставою для анулювання Головним Управлінням ДФС у Херсонській області, АРК та м. Севастополі ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним.

Посадові особи Держархбудінспекції неодноразово залучались і до проведення слідчих дій та демонтажу обладнання на об’єктах підвищеної небезпеки АЗС на території Херсонської області.

Наразі питання протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів в області продовжує перебувати на контролі Управління ДАБІ в межах визначених повноважень.