- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

ДАБІ реалізовує стратегію Уряду щодо якісного будівництва доріг в Україні

Держархбудінспекція звертає увагу на проблему із капітальним ремонтом дороги в Рівненській області

Проблема була виявлена на Комісії з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо дозвільних процедур.

Наразі на Комісії розглядаються фотографії об’єктів перед прийняттям в експлуатацію, щоб розуміти реальний стан, в якому знаходиться об’єкт, щоб не допустити прийняття в експлуатацію недобудованих об’єктів або об’єктів побудованих з порушеннями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На фото з Рівненської області помітно наступні порушення: просідання асфальтного покриття, неякісне примикання асфальтного покриття до решітки дощової каналізації (що призведе до руйнування дороги), наявність тріщин на нещодавно покладеному асфальтному покритті, неякісне примикання існуючої дороги з відремонтованою, відсутність дорожньої розмітки, неякісно організовано відведення дощової води з дорожнього покриття (в результаті чого вода накопичується під бордюрами), а також виконано з порушеннями пониження бордюрів на пішохідних переходах.

               

Крім того, через неналежну організацію влаштування тротуарів, щойно відремонтована дорога, на яку були витрачені бюджетні кошти, вже має занедбаний вигляд.

 

 

 

 

 

 

 

 

У видачі сертифікату було відмовлено. Наголошуємо, що ДАБІ не буде приймати в експлуатацію дороги збудовані з порушеннями будівельних норм та стандартів. Замовники та підрядники будівництва повинні виконувати свою роботу професійно та якісно.