- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

ДАБІ та Чернівецька ОДА спільно працюють над впровадженням реформи децентралізації та удосконаленням роботи ЦНАПів

Представники Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області взяли участь у нараді з питань впровадження реформи децентралізації, яка проходила в Чернівецькій обласній державній адміністрації.

Під час обговорення було визначено основні здобутки реформи децентралізації у регіоні, зокрема, в частині надання адміністративних послуг. Завдяки злагодженій роботі між Управління Держархбудінспекції та ЦНАПом Чернівецької міської ради адміністративні послуги у сфері містобудівної діяльності наразі надаються своєчасно та якісно.

У практичній площині децентралізація системи держархбудконтролю зумовила зміну підходів у виконанні реєстраційних дій у будівництві. Як наголосив начальник Управління ДАБІ у Чернівецькій області Денис Гаврилюк, Інспекція в межах наданих повноважень стала більш відкритою до спілкування та вибудувала конструктивний діалог як з представниками малого та середнього бізнесу, так і з громадянами.

У той же час, представники місцевої влади акцентували увагу на тому, що реформа децентралізації як нова державна політика регіонального розвитку кардинально змінила систему управління в державі, зробила її орієнтованою, перш за все, на місцеві громади.