- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Держархбудінспекція здійснила 99 перевірок уповноважених органів на Полтавщині

За 7 місяців 2017 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області проведено 99 перевірок діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури. З них – 42 документальних, 6 планових та 61 позапланова.

Під час контрольно-інспекційних заходів посадовими особами Інспекції у роботі уповноважених органів виявлено порушення містобудівного законодавства. Зокрема, Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

За результатами перевірок видано 25 приписів про усунення порушень, а також зупинено дію 22 містобудівних умов та обмежень, 3 будівельних паспортів, скасувано дію 40 містобудівних умов та обмежень, 5 будівельних паспортів, відновлено дію 11 містобудівних умов та обмежень, 4 будівельних паспортів, 1 паспорту прив’язки тимчасової споруди.

Крім того, винесено 2 постанови у справах про адміністративні правопорушення на загальну суму майже 6 тис. грн, з яких на користь державного бюджету вже стягнуто 2,5 тис. грн, а штраф у розмірі 3,5 тис. грн наразі знаходиться на оскарженні.