- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

На період дії карантину змінено графік роботи ДАБІ

На виконання змін, внесених постановою Уряду від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», у період дії карантину Держархбудінспекція працюватиме за оновленим графіком.

Зокрема, наказом Держархбудінспекції від 22.06.2020 встановлено, що на період дії карантину робота в Держархбудінспекції та її територіальних органах розпочинається о 8 год. та завершується у понеділок – четвер о 17 год., у п’ятницю о 15 год. 45 хв. Обідня перерва: 13 год. – 13 год. 45 хв.

Також нагадуємо, що з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Державній архітектурно-будівельній інспекції України продовжують діяти обмежувальні заходи. Зокрема, обмежено доступ до адміністративної будівлі і службових приміщень Держархбудінспекції та її територіальних органів усім особам, окрім працівників. Скасовано проведення особистого прийому громадян посадовими особами Держархбудінспекції та обмежено будь які контакти працівників ДАБІ із відвідувачами.

Залишити свої звернення громадяни можуть на офіційному вебсайті Держархбудінспекції у розділі «Громадська приймальня» [1], або надіславши його на електронну пошту:

public@dabi.gov.ua [2] (відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації);

dabi@dabi.gov.ua [3] (приймальня Держархбудінспекції).

Поштова адреса для листування із центральним апаратом Держархбудінспекції: 01133, бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ.

Контакти територіальних органів ДАБІ опубліковано на сайті Держархбудінспекції у розділі «Про ДАБІ» – «Структурні підрозділи ДАБІ» [4]

Отримати консультацію з будь яких питань роботи Держархбудінспекції можна за номером «гарячої» телефонної лінії ДАБІ 0800 210 011.