- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Електронне декларування дає змогу оперативно отримати адмінпослуги та розпочати будівництво мешканцям найвіддаленіших районів Харківщини

Напередодні у місті Дергачі Харківської області відбулась регіональна нарада на тему: «Електронна система здійснення декларативних процедур у будівництві. Внесені зміни до чинного містобудівного законодавства та форм документів дозвільного характеру».

У заході взяли участь Заступник директора Департаменту – начальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань містобудування та архітектури Євгенія Іванська, Голова Дергачівської районної державної адміністрації Костянтин Жидков, голови селищних та сільських рад Дергачівського району, місцеві забудовники та аграрії району.

[1]

Присутніх було поінформовано про зміни, внесені Постановою Кабінету Міністрів України № 327 до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію, які набрали чинності 28 квітня 2018 року.

«За допомогою електронного декларування мешканці віддалених районів не виходячи із власної оселі та не витрачаючи зайвого часу мають змогу без зволікань отримати адміністративні послуги та розпочати будівництво. Зі свого боку, Держархбудінспекція готова до співпраці з громадами, зокрема щодо надання необхідного консультаційного супроводу, щоб полегшити процедури реєстрації дозвільних документів на об’єкти незначного класу наслідків», – зазначила Євгенія Іванська.

Крім того, за консультацією з питань, які виникають під час заповнення документів дозвільного характеру, мешканці області можуть звертатися до Центрів надання адміністративних послуг.

[2]

Наостанок Заступник директора Департаменту ДАБІ в Харківській області провела особистий прийом громадян, під час якого надала роз’яснення з питань виконання будівельних робіт та прийняття збудованих об’єктів до експлуатації.