Консультації з громадськістю

Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

З метою сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу, сприяння врахуванню Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (Держархбудінспекція) громадської думки під час підготовки пропозицій щодо забезпечення формування та реалізації державної політики при Держархбудінспекції працює Громадська рада, яка утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

З метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Держархбудінспекції, проводяться консультації з громадськістю. Консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосуються суспільно-економічного розвитку держави та інтересів широких верств населення. Ознайомитися з орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік можна за посиланням: https://dabi.gov.ua/gromadska-pryjmalnya/konsultatsiyi-z-gromadskistyu/.

Слід зазначити, що відповідно до Положення про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 № 294, Держархбудінспекція є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Пропозиції щодо вдосконалення законодавчих актів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів міністерств Держархбудінспекція в установленому порядку подає Міністру розвитку громад та територій.

У випадку розроблення Держархбудінспекцією проєктів законодавчих та інших нормативно-правових актів ознайомитись з такими проектами, а також висловити свої пропозиції та зауваження, які будуть спрямовані головному розробнику нормативного акту, можна за посиланням: https://dabi.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/proekty-aktiv-dlya-obgovorennya/.

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік

Електронні консультації з громадськістю

Публічні громадські обговорення

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік


Контактні дані структурного підрозділу, відповідального за взаємодію з громадськістю

Організація та проведення консультацій:

Кривенко Олена Василіївна головний спеціаліст Відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Управління організаційного забезпечення, зв’язків з громадськістю, ЗМІ та інформатизації

Контактний телефон: (044) 285-00-73

 

ПРОЗОРА ДАБІ - відкрита система розгляду дозвільних документів Детальніше
Hello. Add your message here.