- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

На Полтавщині у 2017 році розпочато будівництво 827 об’єктів

У 2017 році Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано дозвільні документи про початок будівництва 827 об’єктів за рахунок державного та місцевого бюджетів.

Переважно це об’єкти з будівництва та реконструкції мереж зовнішнього освітлення, будівництва і реконструкції систем водопостачання, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства, дошкільних закладів та закладів освіти.

Зокрема, розпочато будівельні роботи з капітального ремонту покрівлі Чорнухинського дошкільного навчального закладу “Берізка” по вул. Мележика, 10 в  смт. Чорнухи.

Проводиться реконструкція водопровідної мережі по вул. Шевченка, вул. Незалежності, вул. Соборна в с. Хитці та вуличного освітлення на сонячних батареях по вул. Центральна та вул. Лохвицька в с. Розбишівка.

Крім того, за вказаний період введено в експлуатацію 1151 об’єкт будівництво та реконструкція яких здійснювалася за рахунок державного та місцевого бюджетів. Серед них 289 закладів освіти, 107 закладів охорони здоров’я, 35 закладів культури, 720 об’єктів житлово-комунального господарства.

Так, завершено будівництво вуличного освітлення в с. Тимченківка. Відреконструйовано покрівлю спортзалу та бібліотеки Лохвицької гімназії №1 по вул. Дружби, 10.

Також, проведено капітальний ремонт із заміною віконних блоків Міського клінічного пологового будинку по вул. Олеся Гончара, 27-В в м. Полтаві та зали будівлі сільського будинку культури за на вул.Іларіона Сухомлина, 39, в  с. Вовчик.