- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Очільниця ДАБІ провела зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації

В.о. Голови Держархбудінспекції Олена Костенко розповіла представникам Європейської Бізнес Асоціації про зміни в роботі ДАБІ та  закликала до співпраці.

Під час зустрічі Олена Костенко наголосила що зміни в роботі ДАБІ відбуваються – залучено представника ЄБА до Комісії з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень ДАБІ щодо дозвільних процедур.

«Для мене важливо, щоб були почуті точки зору всіх представників містобудівної діяльності. Тому чекаємо Вашого представника на засіданнях Комісії. Так ви, зможете розповісти про певні проблеми безпосередньо інспектору, який по суті приймає рішення», – зазначила Олена Костенко.

Крім того, наразі здійснюються організаційні заходи для проведення онлайн трансляції засідань Комісії.

На зустрічі Олена Костенко також зазначила, що одна з головних проблем, яка зараз існує в ДАБІ – це відсутність повноцінного електронного документообігу в дозвільній системі і в системі ліцензування. Тому зараз важливо запровадити електронну систему, яка значно прискорить процес прийому та видачі документів.

Також керівник ДАБІ розповіла про плани повністю автоматизувати видачу дозволів з цифровими підписами на підставі всіх наявних документів. Водночас, вона наголосила на необхідності посилення функцій відомства щодо контролю і нагляду.

В ЄБА також переконані, що розгляд дозвільних справ онлайн допоможе відомству працювати прозоро та уникати корупційних ризиків.

«Зараз я намагаюсь спростити процес отримання дозвільної документації. Від вас я прошу донести до бізнесу, що зараз двері в ДАБІ відкриті, не треба шукати посередників, треба просто професійно підготувати пакет документів», – наголосила в.о. Голови ДАБІ.

У свою чергу, представники Європейської Бізнес Асоціації запевнили, що готові всіляко сприяти ДАБІ у здійсненні реформ на шляху до відкритості роботи відомства.