Керівництво ДАБІ

Костенко Олена Ігорівна

В.о. Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України

Народилася 20 травня 1987 року в місті Запоріжжя.

У 2009 році з відзнакою закінчила Запорізький національний університет, юридичний факультет. Здобула освітній ступінь магістра з права. 2011 року  здобула вчений ступінь – кандидат юридичних наук.

У 2007 році одночасно з навчанням розпочала трудову діяльність з роботи помічником нотаріуса у Запоріжжі.

У 2012-2014 роках працювала юрисконсультом Адвокатського об’єднання GS Partners (м. Київ). Спеціалізувалася на адміністративному та корпоративному праві. Крім того, готувала процесуальні документи до захисту у справах проти активістів Майдану, зокрема затриманих у сутичках на Банковій.

З 2014 до 2015 року – помічник Прем’єр-міністра України. Серед основних обов’язків – перегляд підготовлених Секретаріатом проектів актів Уряду щодо наявності корупційних ризиків.

З січня 2015 року – перший заступник директора (в.о. директора) Департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та органів юстиції Секретаріату Кабінету Міністрів.

З травня 2015 року – перший заступник директора Департаменту з питань ефективного управління державною власністю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

З квітня 2016 року – начальник Управління з питань державного майна та підприємств Міністерства освіти і науки України.

Розпорядженням Уряду № 1350-р від 24 грудня 2019 року Олену Костенко призначено першим заступником Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Розпорядженням Кабміну № 1384-р від 27 грудня 2019 року на Костенко покладено виконання обов’язків Голови Держархбудінспекції.

 

ПРОЗОРА ДАБІ - відкрита система розгляду дозвільних документів Детальніше
Hello. Add your message here.