- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Привітання Голови Держархбудінспекції України Олексія Кудрявцева з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Завдяки вам розбудовуються міста та села, змінюється та модернізується країна. Будуючи житло та інженерно-транспортну інфраструктуру, зводячи соціальні об’єкти та торговельні центри, ви створюєте необхідне життєве і комфортне середовище для громадян. Споруджені вами заводи та виробництва забезпечують населення продукцією та новими робочими місцями. Крім того, рухаючи галузь уперед, ви даєте поштовх до розвитку суміжних сфер, таких як машинобудування, металургія, нафтохімія, енергетика та інших складових української економіки.

Сьогодні держава змінює підходи у регулюванні містобудівної діяльності. Оновлене законодавство, децентралізація функцій держархбудконтролю, сучасні електронні сервіси надання послуг сприятимуть залученню інвестицій, збільшенню будівництв та мають позначитися на якості об’єктів.

Держархбудінспекція, зі свого боку, продовжить пошук та впровадження механізмів для формування прозорого, інвестиційно привабливого будівельного ринку в Україні. Тому сьогодні ми відкриті до діалогу з експертним середовищем та учасниками ринку. Ми готові надавати необхідну методичну та роз’яснювальну допомогу, разом працювати над виробленням ефективної моделі взаємодії держави, забудовників та громадян, в якій б враховувались та дотримувались інтереси кожної сторони.

Бажаю усім працівникам галузі змістовної та плідної роботи, масштабних проектів та надійних партнерів для їх реалізації!

З повагою

Голова Держархбудінспекції         Олексій Кудрявцев