- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Сайт ДАБІ в десятці лідерів за відкритістю, прозорістю та доступністю інформації

Державна архітектурно-будівельна інспекція України зайняла 8 місце серед 62 веб-сайтів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади за інформаційною прозорістю веб-сайту у першому півріччі 2018 року.

Рейтинг сформовано за результатами моніторингу Держкомтелерадіо [1] інформаційного наповнення офіційних порталів органів виконавчої влади на основі чотирьох критеріїв – наявність інформації, якість інформаційного наповнення, інформаційна прозорість та її динаміка.

Відзначимо, що відкритість та прозорість є одним з пріоритетних напрямків діяльності Держархбудінспекції. Підтвердженням цьому є високі позиції в рейтингу, що значно поліпшились протягом останніх років: у 2014 – 70-те місце,  у 2015 – 36-те,  у 2016 року – 14-те, у 2017 – 5-е.

У Держкомтелерадіо також зазначили, що зберіглася позитивна динаміка інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів суб’єктів владних повноважень, зокрема збільшилися кількісні показники представленої інформації, що стала більш актуальною, доступною та систематизованою.