- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Суд визнав законним штраф за надання недостовірних даних в декларації

Чернігівський окружний адміністративний суд визнав правомірними дії Управління державної архітектурно-будівельної  інспекції у Чернігівській області  щодо накладення штрафних санкцій на порушника містобудівного законодавства.

В  ході перевірки на об’єкті «Будівництво гаражів автогаражного кооперативу «Незалежний» по вул. Незалежності, 42-Д в Ніжині встановлено, що в зареєстрованій декларації про готовність об’єкта до експлуатації наведено недостовірні дані. Зокрема,  вказано невірний номер  свідоцтва про право власності на земельну ділянку, відсутній наказ про призначення головного інженера проекту, дата наказу щодо призначення особи, відповідальної за ведення авторського нагляду, не відповідає вказаній у декларації. За результатами перевірки на  замовника, обслуговуючий кооператив «Автогаражний кооператив «Незалежний», накладено стягнення у розмірі 62,5 тис. грн.

Забудовник оскаржував рішення ДАБІ у судовому порядку, однак Чернігівський окружний адміністративний суд у задоволенні позову відмовив повністю.