- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

У вересні на Волині зареєстрували близько 800 дозвільних документів у сфері будівництва

У вересні 2016 р. Управління Держархбудінспекції у Волинській області зареєструвало 788 дозвільних документів у сфері будівництва. Серед них 141 декларацію про початок виконання будівельних робіт, 245 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, 402 повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

З початку року на Волині зареєстровано 5,7 тис. дозвільних документів декларативного характеру.

Також у вересні Управління ДАБІ у Волинській області здійснила 61 перевірку об’єктів будівництва. Загалом з початку року таких перевірок здійснено 478. На порушників містобудівного законодавства накладено штрафних санкцій на суму 2,8 млн. грн.

Зокрема, на 65,2 тис. грн. оштрафована фізична особа-підприємець за неналежне ведення виконавчої документації та експлуатацію не прийнятого в експлуатацію торгового комплексу «Привокзальний» в с. Римачі Любомльського району Волинської області.

Загалом в усіх регіонах України в січні-вересні 2016 р. Держархбудінспекція перевірила 18,1 тис. будівельних об’єктів та виявила 5,8 тис. порушень містобудівного законодавства, що на 20% більше ніж за аналогічний період минулого року. Порушників оштрафовано на загальну суму 205,8 млн. грн.