- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

З початку року на Волині прийнято в експлуатацію 6 амбулаторій загальної практики сімейної медицини

Держархбудінспекція в межах повноважень сприяє реалізації реформи сільської медицини. Так, з початку року Управлінням ДАБІ у Волинській області прийнято в експлуатацію 6 амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Зокрема, нові амбулаторії з’явилися в селах Троянівка та Прилісне Маневицького району, а також у с. Прилуцьке Ківерцівського району. Підтверджено й готовність до експлуатації амбулаторій у с. Вишнів Любомльського району, с. Дубечне Старовижівського району та у с. Бірки Любешівського району.

Будівництво цих соціально важливих об’єктів здійснювалось за рахунок субвенції з державного бюджету, наданих органам місцевого самоврядування для розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Довідково

У 2020 році Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області зареєстровано 1257 дозвільних документів на будівництво. З них: 527 на початок виконання будівельних робіт, 493 – про готовність об’єкта до експлуатації та 237 декларацій – в порядку «будівельної амністії».