- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Законність дій ДАБІ щодо підрядної організації на Сумщині доведено у судовому порядку

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області доведено правомірність накладання штрафу на підрядника будівництва дошкільного навчального закладу у Сумській області.

Під час позапланової перевірки об’єкту будівництва «Добудова до дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко» по вул. Соборна, 26у с. Верхня Сироватка, Сумського району, Сумської області» виявлено, що  виконавча документація ведеться генеральним підрядником, ТОВ «БК Північ-проект», із відхиленням від норм.

Зокрема, відсутні записи з боку технічного нагляду інженера технічного нагляду та акти прихованих робіт ( земляні роботи та на монолітні проміжки між фундаментними блоками). На підставі виявлених порушень посадовими особами Інспекції винесено постанову про накладання штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності у сумі 28000 грн.

Вищевказану постанову ТОВ «БК Північ-проект» оскаржував до Сумського окружного адміністративного суду, однак суд прийняв рішення на користь Держархбудінспекції.