- ДАБІ - https://dabi.gov.ua -

Здійснюються заходи із впорядкування містобудівної ситуації у Закарпатській області

Державна архітектурно-будівельна інспекція України спільно із Закарпатською обласною державною адміністрацією з урахуванням критичних зауважень Голови ЗОДА Геннадія Москаля здійснюють заходи щодо впорядкування ринку будівництва та налагодження ефективної співпраці між обласним керівництвом та Управлінням ДАБІ в Закарпатській області.

З цією метою в Управління ДАБІ у Закарпатській області направлено групу  провідних фахівців центрального апарату, перед якими поставлено завдання  у найкоротші терміни налагодити координацію дій та злагоджену взаємодію Управління з обласним керівництвом.

Адже саме в площині  злагодженої роботи цих структур лежить оперативність вирішення питань в соціально-економічній сфері, а також реалізація державних програм, інвестиційна привабливість та розвиток регіону.

Очікується, що зазначені заходи у найкоротші строки забезпечать якісну та професійну роботу Управління Держархбудінспекції у Закарпатській області, а також ефективну співпрацю територіального органу ДАБІ з органами місцевої влади, що в свою чергу вплине на  соціально-економічні показники та сталий розвиток регіону.